c’t 07/2026
Wat is er waar van IT-mythes?
Cover van

Beta Maniac – Life of a beta tester is een handige app voor als je je graag bezighoudt met het meedoen aan bèta­versies van apps.

Lees verder na de advertentie

Veel mensen vinden het bijzonder gaaf om als eerste de nieuwe, coole functies van apps te mogen zien en gebruiken, en daar eventueel hun ongezouten mening over te geven. Het is vaak wel een heel gedoe om aan zo’n bèta deel te kunnen nemen.Door via deze cen­trale app in te stellen van welke apps je wel eens een bèta wilt bekijken, wordt je automatisch geïnformeerd als het zo ver is en/of er een slot voor nieuwe deelnemers vrijkomt bij een besloten bètatest.

De app scant alle geïnstalleerde apps en informeert je dan over de mogelijkheden per app. Die scan wordt om de zoveel tijd (interval is instelbaar) herhaald. Via de lijst stel je ook heel simpel in dat je er (even) klaar mee bent om als proefkonijn te fungeren.

Beta Maniac – Life of a beta tester:  Android

Tip!

NIEUW: ct.nl voor leden
NIEUW: ct.nl voor leden

Verzeker jouw kennisvoorsprong en blijf scherp met c’t
Nog geen lid? Lees nu de eerste maand online voor 1,-

Wat is er waar van IT-mythes?
Wat is er waar van IT-mythes?
  • Maakt AI de kwantumcomputer overbodig?
  • Gaten in veiligheid messengers
  • Docker-containers automatisch updaten
  • Verschillen in front-ends
Bestel nu
Wat is er waar van IT-mythes?

Tip

Waarom NIS2 je dwingt anders naar cybersecurity te kijken
Waarom NIS2 je dwingt anders naar cybersecurity te kijken

Download het e-book en krijg direct inzicht in de stappen die jouw organisatie moet zetten.

0

Praat mee

Abonneer
Laat het mij weten wanneer er
0 Reacties
oudste
nieuwste

Inspiratie in je mailbox

Blijf bij op IT-gebied en verbreed je expertise. Ontvang elke week artikelen over de laatste tech-ontwikkelingen, toepassingen, nieuwe hard- en software én ontvang tips en aanbiedingen.

Loginmenu afsluiten