Synology komt met eigen mesh-router
Synology presenteerde op het evenement ‘Synology 2019’ in Utrecht de MR2200ac, de eerste mesh-router van Synology. Hij ondersteunt WPA3 en 802.11 k, v en r. De MR2200ac maakt gebruik van Qualcomms Mesh Networking Platform en heeft een IPQ4019 quadcore-SoC.
Lees verder na de advertentie
Het Synology Router Management (SRM), het router-equivalent van het besturingssysteem DSM voor de Synology-nassen, beheert alles in het netwerk en laat de status van het wifi zien op een dashboard. SRM 1.2 heeft allerlei functies voor automatische beveiliging op netwerkniveau en ouderlijk toezicht met behulp van gebruikersprofielen.
Met Google Safe Browsing worden routers beschermd tegen malware. Andere intelligente tools moeten toegang tot schadelijke bestemmingen realtime blokkeren.
De MR2200ac zal binnenkort verkrijgbaar zijn en waarschijnlijk rond de 160 euro kosten. Zo gauw we er een te pakken hebben, zullen we hem in c’t uitgebreid testen.
- Test van zakelijke laptops met moderne NPU’s voor Copilot+
- AI-integratie via Model Context Protocol
- Analyse van enshittification en innovaties voor hogere harde-schijfcapaciteit
Tip!
Ben je opzoek naar nieuwe hardware, software of accessoires?
Je vindt het in onze computerwinkel!


Praat mee