c’t 12/2025
Het einde van Windows 10 - of niet?
Cover van

Uit een uitgelekt bericht van Thunderbird Managing Director Piacintino valt af te leiden dat Mozilla gaat stoppen met Thunderbird. Het lijkt er op dat er minder resources voor het ontwikkelen van Thunderbird beschikbaar worden gesteld. Een exacte invulling daarvan moet nog vastgesteld worden.

Lees verder na de advertentie

Het lijkt er op dat een aantal ontwikkelaars van Mozilla Thunderbird in hun eigen tijd het project aan de gang mogen/moeten gaan houden in de hoop dat de community het overneemt. Dat zal dan voornamelijk door vrijwilligers en/of opensource-organisaties moeten gaan gebeuren.

Het is even afwachten wat het officiële standpunt van Mozilla gaat zijn.

Tip!

Extra voordeel bij c’t!
Extra voordeel bij c’t!

Krijg deze maand tot 39% korting op een abonnement

Tip!

Extra voordeel bij c’t!
Extra voordeel bij c’t!

Krijg deze maand tot 39% korting op een abonnement

0

Praat mee

Abonneer
Laat het mij weten wanneer er
0 Reacties
oudste
nieuwste

Inspiratie in je mailbox

Blijf bij op IT-gebied en verbreed je expertise. Ontvang elke week artikelen over de laatste tech-ontwikkelingen, toepassingen, nieuwe hard- en software én ontvang tips en aanbiedingen.

Loginmenu afsluiten