Programma-instellingen openen met snelkoppeling
Mijn Windows 10-installatie heb ik normaal zo ingesteld dat apps en programma’s geen toegang hebben tot de webcam. Zo nu en dan gebruik ik echter Skype voor video-conferencen en dan moet ik altijd flink klikken om op de pagina met instellingen te komen waar ik de camera kan in- en uitschakelen. Is er een manier om dit sneller te doen?
Lees verder na de advertentie
De gewenste pagina met instellingen kun je met één keer dubbelklikken bereiken door op de desktop een snelkoppeling te maken met mssettings: privacy-webcam.
Daarvoor klik je met de rechter muisknop op een lege plek op het bureaublad en selecteer je de optie ‘Nieuw/Snelkoppeling’, en voer je de genoemde regel in. In de volgende stap geef je de snelkoppeling nog een herkenbare naam naar keuze – klaar! Volgens hetzelfde principe kun je snelkoppelingen maken naar praktisch alle subpagina’s van de instellingen-app.
De regel begint altijd met ms-settings:. Hoe het daarna verdergaat, kun je lezen op de onlinedocumentatie van Microsoft (Engelstalig).
Tip
Download het e-book en krijg direct inzicht in de stappen die jouw organisatie moet zetten.
- Maakt AI de kwantumcomputer overbodig?
- Gaten in veiligheid messengers
- Docker-containers automatisch updaten
- Verschillen in front-ends
Tip
Download het e-book en krijg direct inzicht in de stappen die jouw organisatie moet zetten.
Praat mee