Oppo komt met eigen AR-bril
Oppo heeft tijdens Oppo Inno Day 2019 een eigen AR-bril met de naam AR Glass aangekondigd. Zo krijg de Microsoft HoloLens er weer een concurrent bij.
Lees verder na de advertentie
De demovideo toont hoe de bril een planeet kan weergeven waar manen omheen vliegen. De bril heeft surroundsound ingebouwd en gebruikt diffractive waveguide, vier camera’s (twee fisheye, een HD, en een Time-of-Flight-camera) en een Snapdragon X55 5G-chip. Oppo gaat een eigen platform voor games en content lanceren. De bril moet in het eerste kwartaal van 2020 op de markt komen, maar een adviesprijs en verdere specificaties zijn nog niet bekendgemaakt.
Our very first on-stage demo of #OPPOARGlass at OPPO INNO DAY 2019! #CreateBeyondBoundaries 🤯 pic.twitter.com/v9N5PPEdOy
— OPPO (@oppo) December 10, 2019
- Maakt AI de kwantumcomputer overbodig?
- Gaten in veiligheid messengers
- Docker-containers automatisch updaten
- Verschillen in front-ends
Tip
Download het e-book en krijg direct inzicht in de stappen die jouw organisatie moet zetten.
Tip
Krijg direct toegang tot alle beschikbare edities op je laptop, tablet of smartphone.
Praat mee